O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Rozptýlený hranol: odomknutie spektra svetla

Disperzia je jav, kedy sa biele svetlo oddeľuje do jeho komponentných farieb pri prechode materiálovým médiom. Rozptýliaca hranola využije tento jav a využíva princíp refrakcie na rozštiepenie svetla na svoje odlišné vlnové dĺžky, odhaľuje krásne spektrum farieb, ktoré vychádzajú zo zdanlivo bezfarebného zdroja.

2023-07-17 vidieť viac

Univerzálny a výkonný 650nm príručka

50nm príručka je moderné zariadenie, ktoré ponúka celý rad výhod a aplikácií v rôznych oblastiach. Tento inovatívny nástroj využíva silu svetla s vlnovou dĺžkou 650nm, aby poskytoval efektívne a cielené ošetrenie.

2023-07-10 vidieť viac

Bunka dkdp pockels je elektro-optické zariadenie, ktoré využíva elektro-optický účinok kryštálov dkdp na manipuláciu s polarizačným stavom laserových lúčov prechádzajúcich ňou. Skladá sa z kryštálu dkdp medzi dvoma elektródami, ktorými aplikované elektrické pole moduluje index lomu kryštálu, čím mení polarizáciu laserového lúča.

2023-07-04 vidieť viac

2023-06-21 vidieť viac

2023-06-02 vidieť viac

Čo je zlomkový príručka

Frakčný príručka, tiež známy ako frakčný laser, je populárne lekárske zariadenie používané v dermatológii a kozmetickej chirurgie. Táto technológia revolucionalizovala oblasť oživenia kože a omladenie, čo poskytuje minimálne invazívnu alternatívu k tradičným chirurgickým zákrokom.

2023-05-24 vidieť viac

Aplikácie tfp polarizátor

Tfp polarizátor je všestranný optický komponent, ktorý nachádza aplikáciu v rôznych oblastiach, ako sú telekomunikácie, biomedicínske zobrazovanie a analytické prístroje.

2023-05-12 vidieť viac

Úloha diskontného penta prizmu

Diskontný penta prism je reflexné zariadenie používané na rámovanie zrkadlovky. Jeho funkciou je korekcia obrazu vzhůru nohami na sústreďovacej obrazovke, takže obraz videný v ráme je presne rovnaký ako priamo viditeľná scéna, aby prevádzkovateľ mohol správne rámovať a zamerať sa. Pri otvorení uzávierky sa zrkadlo otočí, aby vypustilo svetelnú dráhu a diskontná penta prizma je nepriehľadná.

2022-07-28 vidieť viac

vidieť viac