PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Dispersējoša prizma: gaismas spektra atbloķēšana

Dispersija ir parādība, kad baltā gaisma tiek atdalīta tās komponentu krāsās, tā pārejot caur materiālo vidi. Izkliedējošais prizma izmanto šo parādību un izmanto refrakcijas principu, lai sadalītu gaismu savos atšķirīgos viļņu garumos, atklājot skaisto krāsu spektru, kas rodas no šķietami bezkrāsainiem avotiem.

2023-07-17 skatīt vairāk

Daudzpusīgs un jaudīgs 650nm rokas

650nm rokas ir moderns ierīce, kas piedāvā dažādas priekšrocības un pielietojumus dažādās jomās. Šis inovatīvais rīks izmanto 650nm viļņa garuma gaismas jaudu, lai nodrošinātu efektīvu un mērķtiecīgu ārstēšanu.

2023-07-10 skatīt vairāk

Dkdp pockels šūna ir elektrooptisks ierīce, kas izmanto dkdp kristālu elektro-optisko efektu, lai manipulētu ar tās caurplūstošo lāzera staru polarizācijas stāvokli. Tas sastāv no dkdp kristāla starp diviem elektrodiem, caur kuriem pielietots elektriskais lauks modulē kristāla refrakcijas indeksu, mainot lāzera staru polarizāciju.

2023-07-04 skatīt vairāk

2023-06-21 skatīt vairāk

2023-06-02 skatīt vairāk

Kas ir daļēja rokas gabals

Frakcionālais rokas gabals, pazīstams arī kā frakcionālais lāzeris, ir populārs medicīnas ierīce, ko izmanto dermatoloģijā un kosmētiskajā ķirurģijā. Šī tehnoloģija ir revolucionējusi ādas atjaunošanas un atjaunošanas jomā, nodrošinot minimāli invazīvu alternatīvu tradicionālajām ķirurģiskajām procedūrām.

2023-05-24 skatīt vairāk

Tfp polarizatora lietojumi

Tfp polarizer ir daudzpusīgs optiskais komponents, kas atrod pielietojumu dažādās jomās, piemēram, telekomunikācijās, biomedicīnas attēlveidošanā un analītiskajās instrumentācijās.

2023-05-12 skatīt vairāk

Atlaižu penta prizmas loma

Diskonta penta prizma ir atstarojošs ierīce, kas tiek izmantota slr kameras rāmjošanai. Tā funkcija ir koriģēt attēlu ar augšu uz fokusēšanas ekrāna, tā, ka attēls redzams rāmja ir pilnīgi tāds pats kā tieši redzamā aina, tā, ka operators var pareizi ierāmēt un fokusēt. Kad slēdzene ir atvērta, spogulis tiek pagriezts, lai izlaistu gaismas ceļu, un diskonta penta prizma ir necaurspīdīga.

2022-07-28 skatīt vairāk

skatīt vairāk