APIE MUS

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Išsklaidymo prizmė: šviesos spektro atrakinimas

Dispersija yra reiškinys, kai balta šviesa yra atskirta į jos komponentų spalvas, kai ji eina per materialinę terpę. Išsisklaidanti prizmė panaudoja šį reiškinį ir naudoja refrakcijos principą, kad suskaidytų šviesą į atskirus bangų ilgius, atskleisdama gražų spalvų spektrą, atsirandantį iš neva bespalvio šaltinio.

2023-07-17 Rodyti daugiau

Universalus ir galingas 650nm rankena

650nm rankena yra pažangiausias įtaisas, kuris siūlo įvairias naudą ir programas įvairiose srityse. Šis novatoriškas įrankis sujungia 650nm bangos ilgio šviesos galią, kad būtų galima efektyviai ir tikslingai gydyti.

2023-07-10 Rodyti daugiau

2023-07-04 Rodyti daugiau

2023-06-21 Rodyti daugiau

2023-06-02 Rodyti daugiau

Kas yra trupmeninis rankena

Trupmeninis rankena, taip pat žinomas kaip trupmeninis lazeris, yra populiarus medicinos prietaisas, naudojamas dermatologijoje ir kosmetinėje chirurgijoje. Ši technologija sukėlė revoliuciją odos atsinaujinimo ir atjauninimo srityje, suteikdama minimaliai invazinę alternatyvą tradicinėms chirurginėms procedūroms.

2023-05-24 Rodyti daugiau

Tfp poliarizatoriaus paraiškos

Tfp poliarizatorius yra universalus optinis komponentas, randantis taikymą įvairiose srityse, tokiose kaip telekomunikacijos, biomedicinos vaizdai ir analitiniai prietaisai.

2023-05-12 Rodyti daugiau

Nuolaidų penta prizmės vaidmuo

„ Discount penta prism “yra atspindintis įtaisas, naudojamas slr kameros įrėminimui. Jos funkcija yra ištaisyti apverstą vaizdą fokusavimo ekrane, kad kadravime matomas vaizdas būtų lygiai toks pat, kaip tiesiogiai matoma scena, kad operatorius galėtų teisingai įrėminti ir sufokusuoti. Atidarius užraktą, veidrodis pasukamas, kad būtų išleidžiamas šviesos kelias, o nuolaidos penta prizmė yra nepermatoma.

2022-07-28 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau