אודות

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

פיזור פריזמה: Unlocking את ספקטרום של אור

פיזור הוא התופעה שבו לבן אור מופרד לתוך שלה רכיב צבעים כשהוא עובר דרך חומר בינוני. את פיזור פריזמה רתמות זה תופעה ומנצל את עיקרון של שבירת פיצול אור לתוך המובהק שלה אורכי גל, חשיפת יפה ספקטרום של צבעים העולות מ לכאורה חסר צבע מקור.

2023-07-17 ראה עוד

תכליתי עוצמה 650nm Handpiece

את 650nm handpiece הוא מכשיר חדשני שמציע טווח של יתרונות ויישומים בתחומים שונים. זה חדשני כלי רתמות את כוח של 650nm אורך גל אור כדי לספק יעיל וממוקד טיפולים.

2023-07-10 ראה עוד

Unlocking לייזר התקדמות טכנולוגיה עם DKDP Pockels סלולרי

את DKDP Pockels סלולרי הוא אלקטרו אופטי אשר מנצל את אלקטרו אופטי אפקט של DKDP כדי לתפעל את קיטוב מצב של לייזר קורות עובר דרכו. זה מורכב של DKDP קריסטל בין שתי אלקטרודות, דרך אשר ליישם חשמלי שדה מודולציה את מקדם שבירה של קריסטל, שינוי הקיטוב של קרן לייזר.

2023-07-04 ראה עוד

סין DKDP Pockels תא: את מפתח כדי גבוהה-מהירות לייזר אפנון

סין DKDP Pockels סלולרי הוא מרכיב קריטי בשימוש מניפולציה של לייזר קורות. מכשיר זה הוא חיוני גבוהה-מהירות מיתוג יישומים הדורשים מהיר ומדויק אפנון של לייזר אור. במאמר זה, נבחנו מה סין DKDP Pockels סלולרי הוא, איך זה עובד, ויישומיה בטכנולוגיית לייזר.

2023-06-21 ראה עוד

הבנת ידיות פרשיות סין עבור התחדשות העור

מוצרי כף היד השבר הם כלים מיוחדים המשמשים בדרמטולוגיה קוסמטי וניתוחים פלסטיים. מכשירים אלה משמשים כדי להחיות את העור, להפחית סימני הזדקנות, ולטפל במגוון של תנאי העור. במאמר זה, נחקור את המושג של ידיות חלקי סין ואיך הם פועלים כדי להשיג תוצאות רצויות.

2023-06-02 ראה עוד

מה הוא השבר handpiece

השבר handpiece, הידוע גם השבר לייזר, הוא פופולרי רפואי מכשיר בשימוש בדרמטולוגיה וניתוחים קוסמטיים. זה טכנולוגיה יש מהפכה בתחום של עור התחדשות והתחדשות, מתן פולשנית חלופה מסורתית ניתוחים.

2023-05-24 ראה עוד

יישומים של הפריון הכולל מקטב

הפריון הכולל מקטב הוא תכליתי אופטי רכיב כי ממצא יישום בתחומים שונים כגון תקשורת, ביו הדמיה, וביקורתי מכשור.

2023-05-12 ראה עוד

תפקיד הנחה

פרסום ההנחה הוא מכשיר משגש השתמש במשך כדי להתפקיד מצלמת הסלר. תפקדתו הוא לתקן את התמונה הפוך במסך המתמקדת, כך שהתמונה נראה בתוך התמונה היא בדיוק כמו הסצנה נראה ישירות, תפני כדי שהמפקד יוכל לקרות ולהתמקד. כאשר הרוצר נפתח, המראה מופיע כדי לשחרר את הדרך האור, ופרסמה ההנחה הוא עצור.

2022-07-28 ראה עוד

ראה עוד